Appearances

Home | Appearances

March 2018
 
Fri 30.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Edam
 
Wed 28.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Amsterdam
 
Sun 25.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Arnhem
 
Sat 24.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Arnhem
 
Fri 23.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Apeldoorn
 
Sat 17.03.2018J.S. Bach "Matthäus Passion"Den Haag
 
Sun 11.03.2018Mattheus JuniorArnhem
 
Sat 10.03.2018Mattheus JuniorArnhem
 
Fri 09.03.2018Mattheus JuniorArnhem
 
Thu 08.03.2018Mattheus JuniorApeldoorn
 
Wed 07.03.2018Mattheus JuniorApeldoorn
February 2018
 
Sun 18.02.2018G.F. Händel "Saul"Haarlem
 
Thu 15.02.2018G.F. Händel "Messiah" (Scratch)Leiden
December 2017
 
Thu 21.12.2017G.F. Händel "Messiah" Amsterdam
 
Mon 18.12.2017J.S. Bach "Weihnachts Oratorium"Eindhoven
 
Fri 15.12.2017G.F. Händel "Messiah" Naarden
 
Wed 13.12.2017J.S. Bach "Weihnachts Oratorium"Laren
 
Sat 02.12.2017G.F. Händel "Messiah" Maassluis
November 2017
 
Sat 04.11.2017Jenkins&BernsteinVlissingen